אודות

SmartStep -כשמדובר בניהול הבניין, אין תחליף לאמינות, למקצועיות והניסיון שלנו. הניהול שלנו, הוא השקט שלכם.

אל תהססו!! צרו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר המתאימה לדרישותיכם תוך 24 שעות.

מי אנחנו ?

ניהול ואחזקת בניינים הוא עניין למקצוענים.
גביית כספים, עבודה מול ספקים, השוואת מחירים, ניהול עובדים ואחזקה שוטפת, הם רק חלק מהמטלות השונות ההופכות את עבודת הניהול למסורבלת ומתישה עבור הדיירים.
חברת סמארט-סטפ מתמחה בתחזוק וניהול בנייני מגורים ומשרדים ומספקת את כל השירותים הנלווים הנדרשים.
לחברת סמארט-סטפ התמחות בניהול פרוייקטים גדולים וקטנים וניסיון של שנים בתחום. ניסיון זה מקנה לנו הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח וקהל לקוחותינו נהנה מהשרות האיכותי והמקצועי ביותר, תוך מתן מענה מיידי ויחס אישי.
נוסף על כל אלה, אנו מטפלים בכל נושאי גביית הכספים, הוזלת עלויות, התקשרות עם ספקים ומעמידים לרשותכם מגוון רחב ואיכותי של שירותים:

הלובי וסביבתו: אינטרקום בכניסה לבניין, שירותי נקיון, טלוויזיה במעגל סגור.

תחזוקת פנים וחוץ: מעלית, מערכת כיבוי אש, גנרטורים, מזגנים, חשמל, לחץ מים, אינסטלציה, מערכות סולריות, שערים חשמליים, גינון, חיטוי, הדברה, הרחקת יונים, חזית הבניין, שיפוצים כלליים, פחי אשפה, גז, מעקות ועוד.

השירותים המיוחדים שלנו: אחזקת בריכות, חדר כושר

מגוון שרותים נלווים: ניהול תקציב שנתי, ניהול תזרים מזומנים, גביה, אספות דיירים ועוד.

המלצות...

"SMART STEP צעד חכם לייעול ניהול המבנה שלכם מונעת נזקים עתידיים לבניין על ידי פעילות תחזוקה שוטפת, במקום להזניח את הבניין ולהיגרר להוצאות גדולות על שיפוץ, תיקון, חידוש ושיקום, החברה מעניקה למבנה תחזוקה מונעת, מקפידה על ניקיונו, מבצעת בקרה שוטפת ומצמצמים את תופעות הבלאי,

אז למה לשבור את הראש כשאפשר פשוט לעשות צעד חכם?"

מתוך דנס גייד – מדריך העסקים של ישראל.

למה לבחור בנו ?

1. שירות אמין, איכותי וזמין

חברת "SmartStep" מספקת למגוון לקוחותיה מוקד חירום הזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. במוקד זה מתקבלות כלל התקלות מהנכסים המנוהלים ע"י החברה לשם המשך טיפול. כמו כן אנו פועלים תוך הבנת צרכי הלקוחות וציפיותיו, ומתן פתרונות אופטימליים מהירים ומקצועיים.

2. מתמחים בניהול פרויקטים גדולים וקטנים

חברת "SmartStep" ותיקה בתחום ניהול המבנים ולחברה ניסיון רב בניהול מבנים ופרויקטים קטנים וגדולים בכל רחבי הארץ.

3. שקט נפשי

מדיניות חברת "SmartStep" הינה למנות לכל בניין המנוהל על ידה, מנהל אחזקה המרכז ומפקח על הפעילות של נותני השירות בבניין, ובכך להעניק לדיירי הבניין שקט נפשי.

4. בטיחות

חברת "SmartStep" פועלת בהתאם לדרישות החוק המחמירות בתחום הבטיחות, מקפידה על שמירת סטנדרטי בטיחות גבוהים, ואנו נותנים דגש לבטיחות ועבודה עפ"י נהלים.

?>